کد ussd

توسط در ژوئن 3, 2020 در Uncategorized

چگونه می توانم کد USSD را برای تجارت خود دریافت کنم؟

پلت فرم USSD مقیاس پذیر ، محکم است و به مرور زمان عملکرد مطلوبی دارد. به عنوان بخش اساسی خدمات سازمان شما ، بهره وری و کارآیی سازمان شما را بهبود می بخشد و مشتری های تجاری خود مانند مشترکان MNO ، MVNOs و VAS را افزایش می دهد.
اپراتورهای تلفن همراه به طور معمول از USSD برای برنامه های داخلی خود مانند چک های تعادل ، آپدیت های برتر ، بسته های داده و تبلیغات استفاده می کنند.
اطلاعات خدمات تکمیلی بدون ساختار ، یا به سادگی USSD ، وسیله ای سریع ، ایمن و ساده از طریق ارتباطات پلت فرم تلفن همراه است که کاربران می توانند به منوی ارائه دهندگان خدمات دسترسی پیدا کرده و خدمات مورد نظر خود را دریافت کنند.
نحوه کسب درآمد از طریق اینترنت در آفریقا

اخیراً ، بانک ها و شرکت های سودمند با استفاده از پروتکل برای خرید کد ussd کاربردی بانکداری موبایل و مدیریت ابزار شروع به استفاده کردند.

چگونه می توان کد USSD را دریافت کرد؟

این سرویس به تنظیمات یا نصب خاصی روی گوشی احتیاج ندارد و می توان از هر گوشی با سیستم عامل استفاده کرد.

خرید ussd

اکنون ، این به خودی خود ویژه نیست – اما چیزی منحصر به فرد در مورد برنامه های USSD وجود دارد که پروتکل را برای بازار بسیار ارزشمند می کند – USSD در هر تلفن کار می کند.
در گذشته ، توسعه برنامه های کاربردی USSD یک فعالیت تخصصی بود که به طور معمول مهندسین شبکه انجام می گرفتند که سطح آموزش حرفه ای داشتند. فقط ببینید که تعداد مشاغل توسعه دهنده USSD در LinkedIn ذکر شده است. اما اکنون متفاوت است. ایجاد کد USSD برای تجارت شما بسیار آسان است.

منبع : https://monarjonban.farsiblog.com/1399/03/10/خرید-ussd/

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات / ارسال نظر«