افزایش دما در شمال کشور

توسط در ژوئن 3, 2020 در Uncategorized
برچسب‌ها:,

مدیرکل دفتر هشدار و پیش بینی سریع سازمان هواشناسی از افزایش نسبی دما در شمال کشور در روزهای آخر هفته و وزش باد شدید در شرق کشور خبر داد.

وی ادامه داد: فردا (4 ژوئن) رعد و برق پراکنده و گاهی صاعقه در ارتفاعات زاگرس واقع در استان های اصفهان ، فارس و کرمان پیش بینی شده است.

به گزارش ، صادق ضیاییان اظهار داشت: امروز (4 ژوئن) در شمال غربی ، غرب ، دامنه زاگرس مرکزی و در استان های اصفهان و قم ، دامنه های جنوبی البرز واقع در استان های زنجان ، قزوین ، البرز و تهران باد با گرد و غبار و بعد از ظهر ، رعد و برق پراکنده ، گاهی اوقات وزش باد شدید و رعد و برق.

مدیرکل پیش بینی و اخطار سریع سازمان هواشناسی خاطرنشان کرد: آسمان های واضح در اکثر نقاط کشور در روزهای پنجشنبه و جمعه (15 و 16 ژوئن) رواج دارد. روز شنبه (17 ژوئن) در سواحل دریای خزر باران بارید. وزش باد و درجه حرارت پایین در مناطقی از طوفان باران شمال غربی با رعد و برق و وزش باد شدید رخ می دهد.

به گفته ضیائیان ، تا پایان هفته در شمال کشور افزایش نسبی درجه حرارت رخ خواهد داد و در قسمت شرقی کشور به ویژه در منطقه زابل وزش باد شدید در زمان های معین وجود خواهد داشت.

وی در پایان ، درباره وضعیت آب و هوای تهران طی دو روز آینده گفت: آسمان تهران فردا (14 ژوئن) تا حدودی ابری روشن خواهد بود. پیش بینی می شود وزش باد 23 درجه سانتیگراد و حداکثر 38 درجه سانتیگراد باشد.

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد.

نظرات / ارسال نظر